Právě se nacházíte :    Úvod   |   Test Varadera 100.000 km dokončen!    
 Test Varadera 100.000 km dokončen!


Text a foto: Jarda Šíma

Přátelé Varaderisté, tak je to tady! V sobotu 21.10., krátce před devatenáctou hodinou, se na tachometru, již rok mého, testovaného Varadera, objevilo nádherných pět devítek. Vzápětí naskočilo vytoužené číslo 100 000, které zároveň oznámilo ukončení dlouhodobého testu.
Možná si mnozí z vás řeknou, zase až tak velký zázrak to není. Sám znám několik Varader, která již toto číslo na svém tachometru zaznamenala a po 200 000 km, které jsem najel s Hondou XRV750 Africa Twin se možná čekalo více? V něčem je, ale přece tento test naprosto jedinečný. Vždyť tohoto zaokrouhleného čísla se podařilo dosáhnout za rekordních 27 měsíců a 27 dní, navíc bez jediného problému!
Přejezdy Atlasu, Západní Sahara, rozpálená jižní Evropa, drsné Irsko a navíc posledních 20 000 km s přívěsným vozíkem UNI-PAV. Byla to opravdu tvrdá zatěžkávací zkouška! Honda však opět prokázala svou výdrž a kvalitu.
Nyní přijdou na řadu ještě důležitá měření, fotografování a zpracovaný test si budete moci přečíst v některém ze zimních čísel magazínu Supermoto.

Všechny příznivce cestování zdraví a nejen Varaderistům přeje další šťastné kilometry, Jarda Šíma.


  « Předchozí stránka
 
    
Copyright © 2002-2010 www.varadero.cz
Kontakt

Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.
Půjčovna lodí Berounka - lodě přivezeme, odvezeme a zapůjčíme vše potřebné - www.sportbp.cz.